Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojte, je 3.12.2007 a právě dnes jsem se rozhodl, že vás budu pravidelně informovat o průběhu mého divokého psího života.

25.6.2008 - spousta místa pro vzkazíky, Badík hledá nevěstu a přidána nová lumpárna:)

5.1.2008 - Nový rok

Ahojky, všechny zdravím v novém roce..haf. Dlouho panička neměla čas psát moje novinky a tak to stručně shrňme. Vánoce se fakt povedli..byli moje druhé, ale přesto jsem koukal na stromeček jako na zjevení. Den před Štědrým dnem jsem ho paničce pomáhal zdobit.Jsem fakt pomocník.. Ježíšek si proto na mě vzpomněl a dostal jsem dobroty a můj oblíbenej balónek na špagáťe..ehm..už jsem jich pět nějak zlikvidoval. A Silvestr? Pohodička..jsem přece velkej kluk, tak se nebudu bát pár barevnej světýlek ne:)..

18.12.2007 - procházka

Byl nádhernej slunečnej den a tak jsme kromě aportku a pamlsků přibalili i foťák..nejpovedeňejší fotečky přikládám.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

13.12.2007 - Vycházka - Bad a Kofi

Vkládám pár foteček sem -galerie je plná:(.

Obrazek

Obrazek

8.12.2007- Coursig plus nečekaná a milá návštěva

Tak v sobotu ráno jsem vyhnal paničku brzo z postele..ukrutně jsem se těšil na coursing. Dorazili jsme tentokrát mezi prvníma a stejně jsme šli až po třičtvrtě hodiny. Byl jsem celej natěšenej, ale jeden běh je tak děsně málo:(.Jenže paničce už se nechtělo další hodinu čekat na druhej a mě to taky nějak extra nebavilo a tak jsem si hrál se psí společností..V tom jsem uviděl něco nádhernýho..rezavýho a děsně milýho..netušil jsem kdo to je?! Panička šla omrknout situaci..vau překvápko jak hrom..když nemůžu já za ženskejma jezdí ony za mnou:). Přijela Rozinka s páníčkama a bylo to moooc bezva. Omrkly jsme se, trochu si pohráli, ale pak mě chytla má lovecká náladička a tak nevěsta nenevěsta jsem byl věčně v trapu. Panička na mě byla pěkně naštvaná a dokonce jsme potkali i lesní stráž a byl trochu průšvih..tentokrát to naštěstí prošlo, ale nevim nevim příště. S Rozinkou jsme okusili i teplotu vody v rybníce..docela fajn..ani dneska nekašlu:). No byla to príma sobota...tímto jejím páníčkům posílám pac a Rozince sladké olíznutí. A Sindince a páníčků se tímto omlouvám, že jsme se jim moc nevěnovali, ale snad pochopíte:)..pac

4.12.2007 Pokus o lovecký výcvik

Ta jsme dneska vyrazili opět na pole, jenže panička měla překvápko..dorazila Terka a nejen s Kirou (anglický setr), ale taky přišel i Charlie. Víte co si na mě vymysleli?? Chtěl jsem blbnout s děckama, ale ony že ne, že budeme cvičit..chjo. Tak jsem teda na chvíli svolil..pro radost paničky jsem párkrát zadaunoval, ale na dálku nee..to už po mě chtěli moc. Tak na mě vytáhli králíka..no fuj..byl úplně mrtvej, vlastně i bez masika jen taková kůže, vůbec se mi to nelíbilo a snad se mi o tom bude dnes i zdát. Jsem holt nějakej divnej, ale do tlamy jsem ho nevzal..smrdělo to tak nějak divně a navíc Micka by mi to neodpustil. Panička pochopila, že se mnou dnes nic moc nebude a tak mě nechala skotačit..jooo to mě baví, to jo. Jen tak dál paničko:)

2.12.2007

Paničce volala ráno Marcela, že vyráží na naše oblíbené místo-pole za domem, no a jestli nechecme jít s nimi..Panička samozdřejmě kývla..já netušil o co jde, ale i tak jsem byl celej natěšenej. V mžiku se oblékla a já už na ni nedočkavě čekal u dveří. Zapřáhla mě a už jsme mazali:). Charlie už tam samozdřejmě byl..tak jsme si na uvítanou pořádně zablbli..jenže je to závislák na aportku, takže jak ho panička vyndala nebyla s ním řeč..No a tak mu ho zabavili..chacha..Paničky a Charlieho druhej pán dostali nápad, že nas zblbnou a tak si házeli jak malí a děsně se přitom řehnilii..my blbnuli jak telata a já hystericky štěkal..jak říká panička...podle mě teda rozhodně žádná hysterka nejsem:(. No a stejně jsme jim ho párkrát sebrali...to bylo radosti..Přišel za náma i pan myslivec, tak s ním všichni klábosili..mě teda mooc zajímal ten jeho chlupatej parťák..jenže tenbyl narozdíl ode mne takovej vzorňas, že s ním moc srandy nebylo.No a pak jsme znaveni došli domů a po prima prochajdě následovala prima bašta a pak sladký dlouhý spánek-to panička říká že jsem nejhodnější, ale nechápu proč, vždyť já jsem pořád zlatíčko:)

Přídávám fotečky pro oživení:

ObrazekObrazekObrazek

Vycházka s Charliem