Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lumpárny a já??Nikdy..jsem andílek..i když panička dodává s Ďáblem v těle:)

Nebudu tu vyprávět úplně všechny, protože i když na svět nekoukám zase tak dlouho, tak už jsem toho zvládnul tolik...že spousta věcí mi byla odpuštěna a zapomenuta..jen pár z minulosti a když se staně něco pikantního, tak vám dá jistě panička vědět..pac na to!

Tak jedna z mých malých oblíbených lumpáren je strašit lidi a psi co jsou menší jak já...jenomže....(je to však tajný)..jak na mě někdo bafne hned se schovám za paničku..jednou mi bylo mé starší paničky fakt líto..zase jsem dělal machra na nějakýho puntě, ale jak se na mě rozběh schoval jsem se mamči pod sukni a ta malá drzá obluda ji kousla..bylo mi jí tak líto...pak jsem dva dny žehlil..však sem se nepoučil a občas si zamachruju:).

ObrazekDalší maličkost...miluju společnost, lidi, zvířátka..prostě život a jsem nerad sám a tak když mě všichni v tom obrovským domě opustí a jdou doví kam vymýšlím jak zabít nudu. Lezu do krbu, trhám koberec, občas si přečtu nějaký ty noviny a jednou dokonce knížku...ta mi dala zabrat-no a panička potom taky...tak teď dávám přednost pouze časopisům:)raději. Zbaštím i to co mi běžně nechutná..jednou jsem ochutnal něco divně voňavýho a klouzavýho...snad mýdlo se tomu říká...no fuj..nedoporučuji, ale taková domácí pizza...jéje ta je a když k ní zakousnete banán..no bájo. No a když nejdou dlouho tak si zkusím otevřít dveře kam to jen jde..občas mi však zamknou a to mi nějak ještě nejde otočit klíčkem, ale až se k tomu propracuju dám vám návod jak na to:).A když se dostanu do pracovny a vylezu si na stůl tak pak vlezu na parapet a čučím na lidi..jen nechápu proč všichni tak divně koukaj na mě. No a pak přijde rodinka...chystá se mi dát sprďana a já nasadím naprosto nevynej kukuč s ukřivděnýma očima a výrazem..."no jo když jste mě tu tak dlouho nechali samotného."Takhle vypadá můj pracovní den..řeknu vám..docela makačka.

Jinak mám první úlovek..3 myši...jsem machr..jen panička se moc netvářila.

25.6.2008

dlouho jsme tu nic nenapsali, tak to musíme napravit..jen nevím kterou z mých mnoha a mnoha lumpáren a podle mne skvělých nápadů začít..Je teda fakt, že už jsem velkej chlap a tak se trocha uklidňuju, ale pořád ve mě přebývá to malý velký dítě. tak mě tak napadá můj poslední kousek. O víkendu jelikož bylo fakt nádherný počasí jsme vyrazili s páníkama k vodě..jel i strejda Karel ( toho mám fakt hodně rád..je s ním děsná sranda)..v rybasu se sice psi nesmí koupat, ale taťka si vzal nějakou tu kačku pro jistotu kdyby padla pokuta a jelo se ( co by pro mne neudělal). Voda byla děsně fajn..panička tam kvůli mě vlezla a já se zrovna rozhodl, že už ve vodě nebudu..tak se panička čochtala sama a já vyrazil mezi lidi..střihl jsem si to přes několik dek, blafl si na pár hafanů a probudil ledovou sprchou pár lidiček co si schrupli na sluníčku..fíííha to byla švanda..jen ti lidi a panička to asi moc nepochopili a tak mi to bylo zatrhnuto a zbytek sluného víkendu jsem trávil pod přísným dozorem..no nic..musím vymyslet zase něco nového a hlavně..nenápadně:)..tak zatím pac a pusu.